150 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Chloris HomeYaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem ( 30 ml )
Chloris HomeYaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem ( 30 ml )
Anti Aging Krem
Anti Aging Krem
Chloris HomeYaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem
Chloris HomeYaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem

Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem ( 30 ml )

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺167,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺126,00(KDV Dahil)

Chloris Home Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem ( 30 ml )

Cilt yapısına destek olarak günlük bakımınızı tamamlayacak anti aging yaşlanma karşıtı krem ile yıllara meydan okuyabilirsiniz. Yaşlanma etkileri olan cilt kırışıklıklarını ortadan kaldırırken aynı zamanda cildinize gereken bakımı da yapmış olacaksınız.  Hem gece hem de gündüz kullanım için Chloris Home anti aging yaşlanma karşıtı krem uygundur. 

:

Anti Aging Krem

Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem

Cilt yapısına destek olarak günlük bakımınızı tamamlayacak yaşlılık karşıtı krem ile yıllara meydan okuyabilirsiniz. Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırırken aynı zamanda cildinize gereken bakımı da yapmış olacaksınız. Hem gece hem de gündüz kullanım için uygundur. Etkili bir sonuç almak isteyenler için düzenli kullanım öneriyoruz.

Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem Nedir?

Anti - aging krem, yaşlanma etkilerini azaltmak ya da yavaşlatmak dolayısıyla yaşlanmayı geciktirmek anlamına geliyor. Yaşlanmayla beraber cilt esnekliği yitirilir. Başta yüz bölgesi olmak üzere cildin tamamında sarkmalar meydana gelir. Kasların zayıflamasıyla birlikte yüzde ince çizgiler ortaya çıkar. Ciltte doğal olarak bulunması gereken içerikler zamanla azalır. Beraberinde cilt tonunda eşitsizlik oluşur. Bütün bunlar yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkar. Daha genç, diri ve parlak bir cilt isteyenler için anti aging özellikli kremler ve gül yağı önerilir. Aradığınız güvenilir ürünü bir tıkla kapınıza getiriyoruz. Yaşlanma karşıtı anti aging krem sayesinde tüm yaşlanma etkilerinden kurtulmanızı garanti ediyoruz.

Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Kremin İçeriği

Yaşlanma etkilerine karşı savaşan krem, özel bir içeriğe sahiptir. Her bir içeriğin de farklı bir hedefi vardır. Zengin C vitamini içeriği sayesinde bağ dokusunu gerdirir ve elastikiyetin yeniden kazanılmasını sağlar. Bununla birlikte hormon içeriği sayesinde ciltteki kollajen yapıyı onarır. E vitamini hücreleri besler ve serbest radikalleri uzaklaştırır. Magnezyum sayesinde kas gerginliği ortadan kaldırılır. Ayrıca Q-10, bakır, çinko ve daha birçok faydalı elementi doğal olarak içeriyor.

Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Kremi Kimler Kullanabilir?

Ürünümüz tamamen doğal ve parabensiz olarak sunuluyor. Herhangi bir alerjen madde içermez. Günlük rutininize gönül rahatlığıyla dahil edebilirsiniz. Eğer siz de yaşlanmaya karşı önlem almanız gerektiğini düşünüyorsanız ürünümüzü mutlaka denemelisiniz. Cildinizin esnekliğini geri kazanıp, sağlıklı ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Kaliteli ve doğal bir ürün ola yaşlanma karşıtı anti aging kremini kullanmak için ileri yaşları beklemeniz gerekmiyor. İlk yaşlanma belirtileri ortalama 25 yaş civarı ortaya çıkar. Buna çevresel koşullar, genetik yapı ve beslenme şekli doğrudan etki ediyor. Önlem almaya ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.

Yaşlanma Karşıtı Anti Aging Krem Nasıl Kullanılır?

Etkili bir sonuç almak için kremi doğru ve düzenli kullanmanızı öneriyoruz. Her cilt tipine uygun olan ürünümüz, doğru kullanıldığı taktirde kısa sürede sonuç vermektedir. Yaşlanma belirtilerinin ilk ortaya çıktığı anda ürünü günlük bakımınıza dahil etmelisiniz. 30 yaş ve üstüyseniz aynada ince çizgilerle tanışmışsınız demektir. Fakat endişe etmenize gerek yok. Yaşlanma karşıtı anti aging krem ile uygulayacağınız bakımlar sayesinde bu çizgilerden kurtulabilirsiniz.

Anti aging yaşlanma karşıtı kremin uygulama adımları şöyledir:

  • Cildi temizlemek
  • Tonik uygulamak
  • Serum veya nemlendirici ile masaj uygulamak
  • Yaşlanma karşıtı anti aging kremi cilde dairesel hareketlerle yedirmek.

Yüz bakımında daha çok tercih edilen ürünü bu aşamalarla uygularsanız etkisini kat kat artırmış olacaksınız. Her uygulamada cildin temiz olmasına özen gösterilmeli. Tonik ile gözenekler açılmalıdır. Ardından uygulanacak masaj, kan dolaşımını hızlandıracağı için kremin saniyeler içerisinde emilmesini sağlayacaktır. Sabah ve akşam düzenli olarak uygulayabilirsiniz.
 

Ürün İçeriği 
Aqua, Glycerin, Olus Oil, Pentaerythrityl Distearate, Glyceryl Stearate. Undecane. Tridecane. Hexyldecanol. Hexyldecyl Laurate. Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrlate.Phenoxyethanol, Parfum. Trehalose. Urea. Caprylyl Glycol. Serine. Pentylene Glycol. Algin. Glycreyl Polyacrylate. Sodium Hyaluronate. Pullulan. Disodium Phosphate, Ethylhexylglycerin. Potassium Phosphate. Alpha-Isomethyl lonone, Hexyl Cinnamal. Geraniol, Hydroxycitronellal. Citronellol. D-Limonene. Linalool

Etiketler
anti aging, yaşlılık karşıtı krem, anti aging krem, en etkili anti aging krem, doğal anti aging krem, kırışıklık giderme, Anti, Anti Aging, Anti Aging Krem, Anti Krem, Aging, Aging Krem, Krem, Anti Aging Kırışıklık, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı Krem, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı Krem 30, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı Krem 30 ml, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı Krem ml, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı 30, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı 30 ml, Anti Aging Kırışıklık Karşıtı ml, Anti Aging Kırışıklık Krem, Anti Aging Kırışıklık Krem 30, Anti Aging Kırışıklık Krem 30 ml, Anti Aging Kırışıklık Krem ml, Anti Aging Kırışıklık 30, Anti Aging Kırışıklık 30 ml, Anti Aging Kırışıklık ml, Anti Aging Karşıtı, Anti Aging Karşıtı Krem, Anti Aging Karşıtı Krem 30, Anti Aging Karşıtı Krem 30 ml, Anti Aging Karşıtı Krem ml, Anti Aging Karşıtı 30, Anti Aging Karşıtı 30 ml, Anti Aging Karşıtı ml, Anti Aging Krem 30, Anti Aging Krem 30 ml, Anti Aging Krem ml, Anti Aging 30, Anti Aging 30 ml, Anti Aging ml, Anti Kırışıklık, Anti Kırışıklık Karşıtı, Anti Kırışıklık Karşıtı Krem, Anti Kırışıklık Karşıtı Krem 30, Anti Kırışıklık Karşıtı Krem 30 ml, Anti Kırışıklık Karşıtı Krem ml, Anti Kırışıklık Karşıtı 30, Anti Kırışıklık Karşıtı 30 ml, Anti Kırışıklık Karşıtı ml, Anti Kırışıklık Krem, Anti Kırışıklık Krem 30, Anti Kırışıklık Krem 30 ml, Anti Kırışıklık Krem ml, Anti Kırışıklık 30, Anti Kırışıklık 30 ml, Anti Kırışıklık ml, Anti Karşıtı, Anti Karşıtı Krem, Anti Karşıtı Krem 30, Anti Karşıtı Krem 30 ml, Anti Karşıtı Krem ml, Anti Karşıtı 30, Anti Karşıtı 30 ml, Anti Karşıtı ml, Anti Krem 30, Anti Krem 30 ml, Anti Krem ml, Anti 30, Anti 30 ml, Anti ml, Aging Kırışıklık, Aging Kırışıklık Karşıtı, Aging Kırışıklık Karşıtı Krem, Aging Kırışıklık Karşıtı Krem 30, Aging Kırışıklık Karşıtı Krem 30 ml, Aging Kırışıklık Karşıtı Krem ml, Aging Kırışıklık Karşıtı 30, Aging Kırışıklık Karşıtı 30 ml, Aging Kırışıklık Karşıtı ml, Aging Kırışıklık Krem, Aging Kırışıklık Krem 30, Aging Kırışıklık Krem 30 ml, Aging Kırışıklık Krem ml, Aging Kırışıklık 30, Aging Kırışıklık 30 ml, Aging Kırışıklık ml, Aging Karşıtı, Aging Karşıtı Krem, Aging Karşıtı Krem 30, Aging Karşıtı Krem 30 ml, Aging Karşıtı Krem ml, Aging Karşıtı 30, Aging Karşıtı 30 ml, Aging Karşıtı ml, Aging Krem 30, Aging Krem 30 ml, Aging Krem ml, Aging 30, Aging 30 ml, Aging ml, Kırışıklık, Kırışıklık Karşıtı, Kırışıklık Karşıtı Krem, Kırışıklık Karşıtı Krem 30, Kırışıklık Karşıtı Krem 30 ml, Kırışıklık Karşıtı Krem ml, Kırışıklık Karşıtı 30, Kırışıklık Karşıtı 30 ml, Kırışıklık Karşıtı ml, Kırışıklık Krem, Kırışıklık Krem 30, Kırışıklık Krem 30 ml, Kırışıklık Krem ml, Kırışıklık 30, Kırışıklık 30 ml, Kırışıklık ml, Karşıtı, Karşıtı Krem, Karşıtı Krem 30, Karşıtı Krem 30 ml, Karşıtı Krem ml, Karşıtı 30, Karşıtı 30 ml, Karşıtı ml, Krem 30, Krem 30 ml, Krem ml, 30, 30 ml, ml,
Çerez Kullanımı