- Chloris Home Sosyal Sorumluluk Projelerimiz -


 

Kemoterapi Tedavisi Gören Hastalara Destek 
 

Chloris Home yüksek müşteri memnuniyeti sunmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinede çok fazla önem vermektedir. Kuruluşumuzun ilk yılında tanıtım amaçlı ürün gönderimini reddederek kemoterapi tedavisi gören hastaların kuruyan ciltlerinin nemlendirilmesi konusunda bir çok hastaya sponsor olmuştur. 
Tedavi süreleri boyunca kendi ürün içeriğimizden cilt durumuna göre ücretsiz ürün gönderimleri yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. 
Her yıl 10 kemoterapi hastasının ciltlerine gururla sponsor oluyoruz... 


Beauty Turkey Dergisi Mart 2020 Sayısı

#BAŞARABİLİRSİN VE ASLA YALNIZ DEĞİLSİN 
 

Minik Dostlarımıza Mama Yardımı
 

2021 yılında minik dostlarımıza mama yardımına PAYLAŞIYORUZ sloganıyla başladık. 2021 yılından itabren Chloris Home Var Olduğu Sürece bu yardımı sürdürmeye devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizin satın almış olduğu her ürünün 3 lirasını mama yardımı veya acil durumlardaki tedaviler için ayırıyoruz. 
#OnlarıUnutma! #Paylaşıyoruz 


 

İNSAN OLARAK DOĞAYA ÇOK BORCUMUZ VAR 
 

Chloris Home olarak Doğadan aldığımızı doğaya geri vermemiz gerektiğine inanıyoruz. 2021 yılından itibaren siz değerli müşterilerimizin doğum günlerinde hediye çeki veya hediye ürün gönderimi yerine adınıza sertifikalı bir şekilde TEMA VAKFINDAN fidan bağışı yapıyoruz. Alışverişlerinizde vereceğiniz bilgilere istinaden her yıl düzenli olarak bu bağış yapılacak ve sistem üzerindeki tanımlı E-posta adresinize sertifikanız iletilecektir. 

 

 

#doğadanaldığımızıdoğayageriver #fidanbagisinefestir 

Çerez Kullanımı